Stomatolog Tarczyn – Przewodnik po opiece zdrowotnej w Tarczynie

Choć Tarczyn to niewielkie miasto, znajdziemy tam wielu doświadczonych lekarzy. Zobacz, gdzie warto szukać specjalistów z różnych dziedzin, świadczących usługi zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jak i prywatnie. Stomatolog Tarczyn jest w Twojej  okolicy, podobnie, jak stomatolog Grójec.

 

Przewodnik po opiece zdrowotnej w Tarczynie

 

Źródło informacji – Forum mieszkańców Tarczyna

Internet jest zwykle najszybszym sposobem na znalezienie interesujących informacji. Na Forum Mieszkańców Tarczyna można zadać pytanie, odpowiedzieć na wątpliwości innych mieszkańców czy podzielić się opinią.

To idealne miejsce, aby poznać zdanie pacjentów na temat konkretnego lekarza czy danej placówki.

Jeśli mieszkaniec Tarczyna korzystał już z usług specjalisty, na pewno chętnie podzieli się opinią.

Dentysta – Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tarczynie

W samym sercu miasta (Rynek 37) znajduje się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medina. W placówce znajdziemy wiele specjalistycznych poradni, takich jak: stomatologiczna, ortodontyczna, rehabilitacyjna, promocji zdrowia psychicznego oraz reumatologiczna. Informacji na temat jakości świadczonych tam usług warto poszukać np. na wspomnianym wyżej forum. Co ważne, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tarczynie oferuje usługi dentystyczne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Znajdziemy tam nawet specjalistę, zajmującego się chorobami błon śluzowych przyzębia. Stomatologia Grójec, czy stomatologia Tarczyn jest przecież na wysokim poziomie.

Gabinet stomatologiczny w Tarczynie

stomatolog Tarczyn, stomatolog Warszawa RadomGdzie udać się do dentysty w Tarczynie? Jeśli szukasz dobrego stomatologa, warto sprawdzić informacje nie tylko na forum, ale także na przykład na portalu Znany Lekarz. Znajdziesz tam nazwiska stomatologów, przyjmujących w Tarczynie, oraz dokładne adresy i dane kontaktowe. Aby znaleźć odpowiednią stronę, wpisz w wyszukiwarkę hasło „20 polecanych stomatologów w Tarczynie”.

Dzięki portalowi można także wyszukać dentystów z okolic Tarczyna – czasem warto przejechać kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt kilometrów do naprawdę dobrego specjalisty.

Nie tylko Tarczyn – dentysta w okolicy

W pobliżu Tarczyna leżą nieco większe miasta, w których również można znaleźć wielu lekarzy. Przykładem jest Stomatolog Twójdent – Centrum medyczne Grójec koło Tarczyna. Grójec oddalony jest o zaledwie 15 kilometrów, więc pokonanie takiej odległości nie zajmuje wiele czasu. „Twójdent” to gabinet polecany przez pacjentów z okolic Warszawy – zakres świadczonych w gabinecie usług jest bardzo szeroki, a ceny są przystępne dla każdego. Stomatolog w Grójcu zajmuje się m.in.: leczeniem próchnicy, leczeniem kanałowym czy protetyką.

Tarczyńskie Centrum Medyczne

Największym ośrodkiem zdrowia w Tarczynie jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy ulicy Warszawskiej 42. W placówce znajduje się blisko 50 gabinetów specjalistycznych. Budynek posiada nowoczesne wyposażenie (np. aparaty do laseroterapii czy magnetoterapii). W SPZOZ można skorzystać z usług m.in.: kardiologa, neurologa, okulisty, urologa, chirurga, ortopedy, ginekologa, dermatologa i wielu innych lekarzy. Część specjalistów świadczy usługi w ramach kontraktu z NFZ, a część prywatnie.

Dodaj komentarz